Poszukuje firmy, która sprzedaje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje firmy, która sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Dzień dobry. Powiem na początku o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Potrzebuje firmy, która specjalizuje się w montażu platform towarowych dla osób prywatnych. Potrzebuję niedużej windy do prowadzonego przeze mnie motelu, który posiada dwu poziomową restaurację. Udźwig windy nie będzie duży. Widną będą jeździły dania dla gości. Więc maksymalne obciążenie to ze sto kg. Nie posiadam za dużo miejsca na jej montaż, dlatego nie jestem w stanie skorzystać z gotowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się założyć taką platformę towarową w swojej restauracji.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam firmy, która posiada w swojej ofercie dźwigi hydrauliczne

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Kiedyś to może miałbyś kłopot ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Obecnie bez większych kłopotów znajdziesz przedsiębiorstwo, które zajmuje się montażem dźwigów towarowych o nietypowych rozmiarach. Przykładem jest ta ekipa - https://e-position.pl/2021/07/30/sprawdzony-ortodonta-warszawa-jakiego-mozecie-polecic, która specjalizuje się w tworzeniu platform towarowych na potrzeby biznesu. Dlatego nie musisz się przejmować tym, że nie posiadasz za wiele miejsca na zamontowanie widny w twoim hotelu. Nowoczesne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości