Potrzebuje inspiracji na ciekawą balustradę wykonaną ze stali do domu

adambyczek

Potrzebuje inspiracji na ciekawą balustradę wykonaną ze stali do domu

Postautor: adambyczek » 31 maja 2016, 10:27

Cześć, potrzebuje innowacyjnych koncepcji na zaprojektowanie balustrady na klatce schodowej w domku jednorodzinnym. Szukałem już wiele w wyszukiwarkach i znalazłem wiele ciekawych pomysłów. Lecz ciągle mam wrażenie, że są lepsze pomysły. Dlatego prośbę kieruje do was. Może ktoś z was wyszukał interesujący pomysł na balustradę, który będzie wyróżniał moją klatkę schodową od innych.

podobne tematy:

adaswolski

Szukam pomysłu na elegancką balustradę ze stali nierdzewnej do domu

Postautor: adaswolski » 31 maja 2016, 10:36

Cześć. Nie wiem jaki rezultat chcesz osiągnąć. Natomiast pamiętaj koła na nowo nie odkryjesz. Jeśli chodzi o klatkę schodową i balustrady to najczęściej nie występuje spore pole do manewrowania. Rzecz jasna, można połączyć różnego rodzaju materiały: stal + drewno, itp. Są tak samo rozmaitej grubości poręcze, które można w różny sposób kształtować. Lecz nie zrobisz schodów, które są unikalne. Ja osobiście lubię takie połączenia: Obrazek . Super wygląda stal nierdzewna , która jest połączona ze szkłem. Dodatkowo jesteśmy w stanie wykonać zdobienia tego szkła. Są dwie metody: delikatne wzorki zrobione przy użyciu lasera lub obrazki na szkle w postaci laminatów. Ta druga koncepcja jest ciekawsza, gdyż możemy użyć dowolne zdjęcie. Kiedyś widziałem schody ze zdjęciami ludzi z wakacji. Ciekawie to wyglądało.