W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

W jaki sposób promować tego typu działalność w Internecie?

Postautor: adambyczek » 17 cze 2016, 13:06

Cześć, jakiś czas temu zbudowałem stronę WWW, która zajmuje się turystyką medyczną w naszym kraju. Pomysł w moim odczuciu bardzo oryginalny i na tego pokroju usługi wiem, że jest popyt. Natomiast posiadam bardzo duży problem z dotarciem do nowych klientów. Link do witryny internetowej to i prezentuje się dość dobrze, ale nie posiadam zapytań ofertowych. Co mogę z tym zrobić, aby więcej ludzi zgłaszało się do mnie? Będę wdzięczny za pomoc. Muszę jeszcze dodać iż podglądałem rozwijający się serwis skrzyń biegów we Wrocławiu w którym znam właściciela. Dzięki promocji strony w Internecie znacznie zwiększyły mu się obroty. W tym przypadku było to parę słów kluczowych typu: remonty skrzyń biegów Wrocław lub naprawa skrzyń biegów. W moim przypadku chyba nie wystarczy parę słów kluczowych, które koncentrują się na jednym mieście jakim jest Wrocław bynajmniej na przykładzie tej firmy, która oferuje remonty skrzyń biegów Wrocław będzie prościej wyjaśnić moje wątpliwości. Przykładowo jeśli decyduje się na wspomniane 4 frazy do pozycjonowania. Po jakim okresie zobaczę efekt w postaci pojawiania się strony WWW w Top 10 na frazę serwis skrzyń biegów Wrocław lub tą frazę naprawa skrzyń biegów Wrocław? Czy będzie to miesiąc czasu, a może 2 lata? I właśnie czas jest tu kluczowy. Przykładowo dla tej firmy - była jeszcze inna reklama - banery, itp. W tym przypadku mamy stacjonarny serwis skrzyń biegów, który świadczy konkretną usługę: naprawę i remonty skrzyń biegów we Wrocławiu. Ja mam firmy z całej polski i nie mam lokalu firmowego. Powieszenie reklamy na płocie więc nie wchodzi w rachubę. Jakieś pomysły co można zrobić? Rozmyślałem o marketingu szeptanym na forach. Lecz tu również wyłonił się spory problem, który polega na liczbie haseł. W moim przypadku jest ich ogrom. A w przypadku remonty skrzyń biegów jest ich naprawdę kilka. Jak widzicie, jak nie podchodzę to sprawy to za każdym razem schody. Niedołężność to straszna rzecz, również wypadek. Natomiast najważniejszy jest szybki powrót do pełnej sprawności motorycznej. Z pomocą przyjedzie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która oferuje wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny. Pojawia się za pewne pytanie u wielu z was - dlaczego nie nabyć sprzętu rehabilitacyjnego? Po pierwsze to cena. Kupno wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego to wydatek od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Więc oczywistym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego - jest to opcja znacznie tańsza. Dodatkowo po czasie wynajmu sprzętu - możemy go bez problemu zwrócić i nie martwić się jego odsprzedażą. Wybierając wynajem sprzętu rehabilitacyjnego z pewnością oszczędzimy! Kolejny powód to fachowe doradztwo. Firmy zajmujące się wynajmem sprzętu rehabilitacyjnego http://rentalmed.pl posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy służą profesjonalnym doradztwem. Kolejny powód to pomoc pracownika, który przywozi wybrany sprzęt rehabilitacyjny. Osoba taka pomoże nam w wyjaśnieniu jego obsługi. Poprzez to używanie wybranego modelu sprzętu rehabilitacyjnego będzie prostsze.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób reklamować tego rodzaju działalność w Internecie?

Postautor: marekwolski » 17 cze 2016, 13:20

Witaj. Najważniejsze pytanie: w jaki sposób mogą osoby trafić na twoją witrynę internetową? Przecież jej nigdzie nie ma. Więc tu masz problem. Jak nie można jej znaleźć to przecież nikt o niej nie wie. Na początku pomyśl o jej reklamie w Internecie. Jest kilka form reklamy, którymi powinieneś się zainteresować. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu twoja strona internetowa znajdzie się na samej górze wyników na interesujące cię frazy. A to już przekłada się na większą liczbę wyświetleń strony i zapytania ofertowe. Druga forma reklamy to marketing szeptany na blogach. Dla ciebie najlepsze będą to strony dla Polonii. Trzeba tam tworzyć posty i zachęcać do tego rodzaju usług. Jak sam widzisz, bez reklamy nic nie osiągniesz.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości