Czy kominiarz jest w stanie się reklamować w Internecie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Czy kominiarz jest w stanie się reklamować w Internecie?

Postautor: adambyczek » 09 cze 2016, 13:02

Cześć - jestem kominiarzem mającym w pamięci jeszcze poprzedni ustrój. W swoim fachu pracuję już wiele lat czasu. Dzisiaj przybywa nowych zakładów kominiarskich z młodymi kominiarzami, którzy posiadają większe pojęcie o nowych technologiach. Ja słabo się w tym temacie orientuje. Tak, więc chciałbym się dowiedzieć, czy firma kominiarska powinna reklamować się w Internecie. Czy taki rodzaj reklamy będzie skuteczny i da zamierzone korzyści. Działam w małym powiecie i jest wiele ludzi mojego pokroju, którzy z komputerem mają nie wiele wspólnego. Proszę was o poradę.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy kominiarz powinien się ogłaszać w Internecie?

Postautor: tolek1980 » 09 cze 2016, 13:09

Witam kolegę. Rzeczywiście należysz do osób starej daty. Dlaczego kominiarz nie powinien się promować w Internecie. Żadna ustawa wam tego nie zabrania. Wiele firm z twojej branży wybrało ten rodzaj reklamy: http://polecamspeca.pl/kominiarz/lublin i na pewno tego nie żałują. Teraz większość osób szuka firm w Internecie. Nie ma cię tam to nie istniejesz. Dlatego jak najszybciej powinieneś pomyśleć o zbudowaniu strony WWW i rozpoczęciu jej reklamy w Internecie. Dopóki jej nie posiadasz to powinieneś dodać ogłoszenie do tego typu stron WWW jak w linku, który podałem powyżej. Zawsze to już jakiś początek. Tego typu forma reklamy jest zazwyczaj za darmo.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości