Szukam rzetelnej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Szukam rzetelnej firmy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Cześć. Poszukuje sprawdzonej brygady ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady ze stali nierdzewnej oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie powszechnie stosowanym szablonem. Ogrodzenie pragnę aby były zrobione w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały wykute ze stali nierdzewnej. Myślałem o połączeniu szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesne wnętrze. Tak, więc potrzebuje fachową brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Poszukuje dobrej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Witaj. Jak dobrze Cię rozumiem to potrzebujesz ekipy ślusarzy, która ma zrobić dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie domu. Szukasz ślusarzy ze zmysłem artystycznym? Jak tak to powinieneś sprawdzić ofertę ekipy: http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń artystycznych. Poniżej zamieszczam zdjęcie do ich prac: Obrazek . Sprawdź czy szukasz czegoś w tym rodzaju. Jak tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sercem. W naszym domu wykonywali balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich realizacji. Brygada wykonała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkim widokiem u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości