W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po pracy?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

W jaki sposób pielęgniarka jest w stanie dorobić po pracy?

Postautor: alinasobol » 21 cze 2016, 12:26

Dzień dobry. Jestem młodą pielęgniarką. Działam w zawodzie już od dobrych kilku lat. Na co dzień pomagam ludziom w państwowym szpitalu. Jeszcze do niedawna było dużo więcej dyżurów i był w stanie nieźle dorobić. Teraz wszyscy potrzebują pieniędzy, a co za tym idzie chętnie biorą dyżury. Dlatego na osobę przypada ich cztery w miesiącu. Ta sytuacja zmusza mnie do szukania dodatkowego zajęcia. Mogę przyjeżdżać do pacjentów do ich mieszkań, itp. Lecz nie wiem jak mogę pozyskać klientów?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

W jaki sposób pielęgniarka może dorobić po pracy?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 12:31

Witaj. Faktycznie jest dość ciężko promować tego typu usługi. Pomyśl o jakieś gazecie z ogłoszeniami. Tam osoby starszej daty często szukają ofert. Kiedyś był tygodnik Anonse. W nim były wszelkiego typu ogłoszenia. Do tej pory widzę go w kioskach prasowych. Natomiast lepszy sposób to dawanie ogłoszeń do tego rodzaju portali ogłoszeniowych: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna - to tam obecnie najwięcej ludzi szuka usług. Oczywiście im więcej takich ogłoszeń dasz na rozmaitego typu stronach internetowych tym lepiej. Możesz także zbudować własną stronę WWW i ją reklamować w wyszukiwarce internetowej. Ale to już spory wydatek, który może Ci się nie opłacić.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości