Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypozycjonować stronę na słowo kluczowe dźwigi towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu wertuje wypowiedzi na forach związane z promocją stron w internecie. Najbardziej ciekawą formą reklamy jest wg mnie pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem związanych z tym tematem wiele poradników, zaliczyłem nawet już jedno szkolenie z pozycjonowania stron. Tak, więc uważam, że mogę samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące hasło: platformy towarowe i tu mam następujące pytania. Czy warto inwestować w dedykowane zaplecze dla takich fraz jak: platformy towarowe oraz czy dzienna ilość budowanych linków wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zdobędę dzisiaj 100 linków a nazajutrz 10 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Cześć. Jak mniemam, że odrobinę liznołeś zagadnienia związanego z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie hasło: dźwigi towarowe nie można zaliczyć do najłatwiejszych i początkującemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Problemem będą oczywiście linki, które powinieneś pozyskać i ich ilość. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest uskuteczniać pozycjonowanie. Linki możesz budować ręcznie, ale musisz je indeksować. W tym miejscu są niezbędne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych odnośników nie powinna być za duża. Powinno się je budować systematycznie. Dzisiaj np: 15 odnośników, nazajutrz 10 linków, następnego dnia 10 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość