Która firma ma dobry żwir oraz ziemię ogrodową w Koninie?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Która firma ma dobry żwir oraz ziemię ogrodową w Koninie?

Postautor: adambyczek » 16 wrz 2016, 11:40

Dzień dobry, poszukuje żwirowni w pobliżu Konina, która zajmuje się sprzedażą żwiru. Dobrze było by aby ta sama firma posiadała w swojej ofercie ziemię ogrodową. Kruszywo potrzebuje na wyrównanie drogi dojazdowej do domu. Myślę które kruszywo będzie najlepsze. Czy wybrać gruby żwir? A może zmieszać go z tzw. klinowcem. Przeczytałem trochę opinii związanych z tym tematem i każdy coś innego doradza. Ziemia potrzebna jest na wypoziomowanie działki. Na początku myślałem aby dać piach, a na niego lepszą ziemię. Co myślicie o takim rozwiązaniu. Ogólnie poszukuje żwirowni, która posiada ziemię ogrodową oraz różnego typu żwir. Czy ktoś z was może podać namiary na jakąś firmę w Koninie?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Gdzie mogę kupić dobry żwir i ziemię ogrodową w Koninie?

Postautor: tolek1980 » 16 wrz 2016, 12:05

Dzień dobry. Szczerze mówiąc w Koninie to niewiele tego będzie. Dość przyzwoita żwirownia, która ma ziemię ogrodową to Wis Kruszywa - http://wis-kruszywa.pl . Sam kupowałem od nich żwir do wyrównania drogi i byłem zadowolony, więc jestem w stanie Ci ich polecić. Natomiast jeśli chodzi o utwardzenie drogi to sugeruje to robić na 2 etapy. W pierwszym roku rozrzucić dość gruby żwir i go ubić. Po roku czasu spora jego cześć wbije się w ziemię. Dopiero wtedy można dosypać średniego żwiru a na samą górę położyć kruszywo drobny. Kamyczki o średnicy do 5 cm, które trzeba ubić. Jeśli pytasz o wyrównanie działki to jak najbardziej należy wysypać warstwę piachu, na nią wysypać ziemię i proponuje rozłożyć siatkę na krety i przysypać ją 2-3 cm ziemi. Wtedy będziesz miał piękną trawę w ogrodzie.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości