Gdzie dostanę lustra robione na zamówienie w Warszawie?

marekwolski

Gdzie dostanę lustra robione na zamówienie w Warszawie?

Postautor: marekwolski » 20 wrz 2016, 13:14

Dzień dobry. Szukam interesujących luster do domu. Zastanawiam nad czymś unikalnym i w miarę niedrogim. Tradycyjne lustra z marketów raczej nie spełnią swojej roli. Wiąże się to z bryłą lustra oraz jego wymiarami. Przykładowo do jednej łazienki potrzebuję lustra w kształcie trójkąta prostokątnego. Dokładnie wiem co powiecie, po co dawać lustro obok skosów na poddaszu. Nie mam po prostu innego wyboru. Drugie lustro potrzebuje do głównej łazienki w domu. To lustro będzie bardzo duże. Jego wymiary to blisko 3m na 3m. Więc jego zakupienie w markecie jest niemożliwe. Dlatego potrzebuje znaleźć namiary na dobrych szklarzy z Warszawy, którzy są w stanie wykonać takie zlecenie.

podobne tematy:

adaswolski

W którym miejscu mogę dostać lustra robione na zamówienie w stolicy?

Postautor: adaswolski » 20 wrz 2016, 13:37

Dzień dobry. Rzeczywiście posiadasz znaczne oczekiwania związane z lustrami do domu. Od razu Ci napiszę, iż takie rozwiązania będą kosztowne, więc powinieneś przestać myśleć o niskiej cenie. Jeśli chodzi o dobrych ludzi to ta brygada robi ciekawe lustra na zamówienie w Warszawie . U mnie w domu zamontowali oprócz luster, też kabiny prysznicowe. Jestem zadowolonych z ich roboty, dlatego powinieneś wziąć pod uwagę ich ofertę. Przykładowa realizacja Obrazek - sam możesz się przekonać, że są to dość ciekawe i niekonwencjonalne rozwiązania. Jeśli potrzebujesz innych ofert do porównania to powinieneś skorzystać z portali z ogłoszeniami firm. Na takich serwisach można umieścić także swoją ofertę i zaczekać na odpowiedź fachowców.