Strona 1 z 1

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:24
autor: marekwolski
Część, buduje dom dla swojej rodziny niedaleko Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną brygadę dekarzy, którzy niestety nie sprawdzili się. Dach na moim domu ich przerósł i nie byli go wstanie położyć, więc musiałem ich pogonić. Szukałem w przeglądarce internetowej i natrafiłem na bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , lecz wybranie firmy w ciemno raczej nie wchodzi w rachubę. Szkoda mi już nerwów i pieniędzy na zniszczony materiał. Tak więc zwracam się do was z zapytaniem. Może ktoś z was ma namiary na rzetelnych dekarzy z okolic Kielc.

podobne tematy:

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

: 23 maja 2016, 9:43
autor: michalgos
Witaj, jestem w stanie Ci polecić brygadę dekarzy Dach Maar z Kielc. Brygada bardzo solidna, nie piją na budowie. Chłopaki znają się na rzeczy i nie było z nimi żadnych problemów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Innych ekip dekarskich z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

: 23 maja 2016, 9:47
autor: alexsys76
Dzień dobry, jak wystąpił taki problem z dekarzami to może być ciężko znaleźć chętnych aby poprawiali po innych. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli robotę to będzie niełatwo to naprawić.

podobne tematy: