Prośba o radę


michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Prośba o radę

Postautor: michalgos » 19 maja 2016, 12:16

Witam, dumam nad sposobem promocji swojej firmy w Internecie. Zamówień jest coraz mniejsza ilość i należy coś działać aby przetrwać na rynku. Poczytałem sporo o pozycjonowaniu swojej strony w wyszukiwarce. Mam trochę czasu i jestem w stanie to samemu robić. Mam pytanie czy linki z tego rodzaju witryn WWW https://biozamrazarki.pl/?p=216 będą dobre? Co myślicie aby dodać swoją witrynę internetową do katalogów stron. Koszty są bardzo niskie. Za 120 wpisów trzeba zapłacić około czterdzieści zł.

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Prośba o opinię

Postautor: marekwolski » 19 maja 2016, 12:45

Witaj, jak masz takie pojęcie o promocji strony w wyszukiwarce jak piszesz to z miejsca odpuść sobie promowanie swojej strony www. Nic z tego dobrego nie będzie. Zleć to jakieś agencji SEO, która za parę stówek wypozycjonuje twoją stronę www. Jak masz ochotę pozycjonować stronę seo katalogami to rezultat będzie odwrotny. Dostaniesz filtra i witryna internetowa nie wejdzie do pierwszej setki wyników.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości