Fotografia dziecięca na urodziny?


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Fotografia dziecięca na urodziny?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 13:01

Dzień dobry. Jestem radosną mamą dwójki brzdąców. W krótkim czasie obchodzić będziemy piąte urodziny córki. Chcemy z tej okazji zaaranżować małą imprezkę, na którą zaprosimy rodzinę oraz przyjaciół z dziećmi. Jednak zastanawiam się też nad tym, by upamiętnić całą imprezę w znakomity sposób. Wobec tego także interesuje mnie zatrudnienie fotografa, który zrealizuje zdjęcia dzieciom w trakcie zabawy, a także wykona małą sesję w plenerze. Interesują mnie opinie innych na ten temat. A może ktoś miał okazję korzystać z takich usług?

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Fotografia dziecięca na imprezę urodzinową?

Postautor: alexsys76 » 28 paź 2016, 13:10

Witam. Niedawno urządzaliśmy z mężem imprezę urodzinową dla syna. Prócz tortu oraz upominków nie mogło również oczywiście zabraknąć atrakcji, wskutek tego wynajęliśmy animatora, który zabawi maluchy. Kierując się właściwymi opiniami wybraliśmy też fotografa. Dla przykładu - fotografia dziecięca to szereg usług, które wolno dobrać pod własne wymagania. My na przykład pragnęliśmy uchwycić całą zabawę, lecz poprosiliśmy też o sesję rodzinną. Dzięki temu posiadamy śliczną pamiątkę. Z całego serca polecam korzystanie z takich usług.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość