Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny dom ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Hej. Niedawno wybudowałem dom dla własnej rodziny. Przebywamy w dość ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie wiele rozmaitych ludzi. Zastanawiam się, w związku z tym czy powinienem ulokować finanse w kamerę - gra toczy się o coś w stylu https://286kk.pl/ ? W domu posiadamy dużo urządzeń oraz cennych przedmiotów. Prócz tego moja trójka pociech zostaje często sama w mieszkaniu. Stąd moje pytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na zwiększeniu bezpieczeństwa jednak nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o szczere odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2022, 10:51 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Dzień dobry. Chcąc zabezpieczyć własną posiadłość również wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę powiedzieć, że miało to miejsce kilka lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się niemniej jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, wobec tego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie własnego domu jest wybitnie istotne szczególnie jeśli posiadasz dzieci. Należałoby, w następstwie tego zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz żałować, a wprost na odwrót.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości