Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy szampon z czarnuszki faktycznie działa?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 10:59

Hej. Mam od pewnego czasu pewny kłopot. Otóż regularnie wypadają mi włosy. Stosowałem już wiele rozmaitych specyfików niemniej jednak w ogóle nie pomagały lub też efekt był tylko chwilowy. W ostatnim czasie słyszałem o czymś takim jak szampon z czarnuszki . Ciągle zastanawiam się czy ktoś stosował ten środek? Interesują mnie opinie na temat właściwości i skuteczności takiego szamponu. Czy rzeczywiście może mi pomóc na wybywające włosy? A może nie ma sensu wydawać pieniędzy bo wynik jest mizerny?

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy szampon z czarnuszki faktycznie pomaga?

Postautor: tolek1980 » 28 paź 2016, 11:12

Witam. Również cierpiałem na wypadanie włosów, lecz u mnie podchodziło to już pod łysienie. Kupiłem szampon z czarnuszki oraz muszę potwierdzić jego wspaniałe działanie. Włosy przestały wybywać, a cebulki bez owijania w bawełnę się wzmocniły. Myślę, że to naturalnie dzięki kompozycje kwasów tłuszczowych i innych składników. Moja żona też wykorzystuje ten szampon i odnotowała po pewnym czasie, że włosy są mocniejsze oraz zwiększyły własną objętość, a też przestały się przetłuszczać. Wprost z całego serca polecam ten towar.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości