Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co myślicie o tego typie kursów zawodowych?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Witam. Jestem zawodowym kierowcą, który na co dzień pracuje w firmie spedycyjnej. Wynagrodzenie jest na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich przyjaciół posiada uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki temu u innego przewoźnika ma o wiele lepszą pensję niż ja. Tak, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich szkoleń http://www.es-line.pl/projektowanie-wnetrz , które nadają odpowiednie kwalifikacje. Myslę nad wyborem jednego z tych, która prowadzi podane przeze mnie firma. Natomiast moim problemem jest to, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2021, 8:37 przez alinasobol, łącznie zmieniany 2 razy.

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Cześć. Sam posiadałem identyczny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w Polskiej firmie spedycyjnej. Przewoziłem towary wyłącznie po Polsce, więc zarobki nie były duże. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małą córkę. Dlatego musiałem coś innego wykombinować. Wybrałem właśnie takie szkolenie jak umieściłeś w odnośniku. Skończyłem: szkolenie stanowiskowe ADR i poprzez to byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Nadal jeżdżę po kraju, ale moje wynagrodzenie jest zdecydowanie wyższa. Dlatego nie masz się nad czym zastanawiać i rób tego rodzaju szkolenie. Jego koszt zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość