Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy warto sprzedawać tego rodzaju meble w sklepie z meblami?

Postautor: marekwolski » 21 cze 2016, 13:04

Witam. Dostałem propozycję promocji i sprzedaży mebli tej firmy z Niemiec: http://jfmfurniture.de/konferenzmobel . Meble są dobrej jakości i dobrze się prezentują. Moją wątpliwość budzi fakt, iż są zbliżone cenowo z naszymi producentami, którzy posiadają ugruntowaną renomę na rynku. Nie wiem, czy słabo znana fabryka meblowa będzie się dobrze sprzedawała w Polsce. Jak zdecyduję się na współpracę to będę zmuszony do poświęcenia jakieś części salonu na ekspozycję tych mebli. Więc nie będę wstanie prezentować, aż tylu mebli dotychczasowych producentów. Co myślicie o tych meblach. Czy sami byście je kupili?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy warto sprzedawać tego typu meble w sklepie z meblami?

Postautor: adaswolski » 21 cze 2016, 13:11

Witaj. Trudne pytanie zadałeś. Najważniejszy jest biznesplan. Czy opłaca ci się ich meble sprzedawać? Jeżeli uzyskasz większy zysk na ich produktach to należy ten pomysł rozważyć. Może będziesz wstanie pozyskać wyłączność na dane miasto. To też, jest duży plus. Nie będziesz posiadał konkurencji wśród innych salonów. Mi podobają się meble tej firmy. Np te: Obrazek meble są bardzo ciekawe i osobiście bym je kupił. Natomiast najistotniejsze są w tej branży warunki współpracy z fabryką. Jaki będziesz miał termin zapłaty za meble, które otrzymasz na ekspozycję. Bez tego to można tylko gdybać. Jeżeli chodzi o konkurencje z polskimi producentami to nie powinieneś o to martwić. Kupujący coraz rzadziej przywiązują uwagę do marki. Liczy się wygląd a następnie cena zakupu.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości