Pomysł na taras w domu


tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Pomysł na taras w domu

Postautor: tolek1980 » 06 cze 2016, 15:11

Część. Myślę nad zagospodarowaniem swojego tarasu w domu jednorodzinnym. Taras jest średniej wielkości, lecz kilkanaście metrów kwadratowych ma. Myślałem nad użyciem deski kompozytowej WPC z tej strony www: http://dryten.pl . Po wybraniu materiałów potrzebnych na mój taras - cenowo kształtuje się to lepiej niż położenie tradycyjnych płytek. Ale nie widziałem jeszcze u nikogo tego typu rozwiązania i nie łatwo jest mi podjąć dobrą decyzję. Może ktoś z was posiada tego typu deski WPC na swoim tarasie?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Pomysł na taras w domu

Postautor: adaswolski » 06 cze 2016, 15:19

Dzień dobry. Nie widziałeś tego typu rozwiązań z prozaicznego powodu. Ten materiał jest stosunkowo młody i od krótkiego czasu dostępny na krajowym rynku. Jak możesz zauważyć na tych fotografiach Obrazek podstawową jego zaletą jest możliwość bezproblemowego dopasowania go do uwarunkowań terenu. Następna jego zaleta to o wiele większa wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeżeli już to nastąpi to słoista struktura dobrze je kamufluje. Też nie pęka on pod wpływem osiadania domu. Natomiast gres tarasowy tak. W mojej opinii jest to na dzień dzisiejszy najlepsze rozwiązanie, które możesz użyć na swoim tarasie.

podobne tematy:


Wróć do „Dziedziniec”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości